Ide várják a szervezők az építő jellegű véleményeket, javaslatokat a versennyel kapcsolatban.

(im re, 2010.09.26 21:25)

Hűha. Ez kiütötte nálam a biztosítékot.

táv

(RuNNer, 2010.09.26 20:16)

Nagyon jó volt a futás, meg az a rajt is turheto, de az hogy legalább 10 ember csatlakozott a távhoz a "Mária Valéria hídon" az már egy kicsit sok volt nekem is, mert olyan nincs hogy egy 12 éves gyerek egyser csak mogém kerult!!! én profi futó vagyok, nagyon sok versenyre járok egész európában, de ilyenell még nemtalálkoztam!!! nem hogy nekem lenne ezzel valami gondom, de a jelenlévo kategóriában ez szerintem csalás! Koszonom hogy elolvastátok.

imre

(Rajt again, 2010.09.26 19:45)

Szerintem a közbelépés kb.10-15perc csúszást is okozhatott volna. Ez pedig az útlezárás miatt necces lett volna. Jobbító és építő jelleggel mondom, hogy amúgy is szerencsétlen - nem átgondolt volt a rajt fizikai megrendezése, vagy másként mondva, egy emberre bízni egy 2000-s tömeget??? Mint kiderült, nem. Jövőre ezt így nem lehet csinálni.

rajt

(rendezok, 2010.09.26 19:44)

a rajtnal mi kezdtuk el a szamolast.az orank szerint 13.00kor volt a rajt.

Rajt

(Laci, 2010.09.26 19:09)

Ha így volt a rajt, ahogy Imre mondja, akkor a rendezők nagyot hibáztak, mert közbe kellett volna lépniük. Nem is értem a dolgot.

eredmények

(Gigi, 2010.09.26 17:53)

imre

(2010 Rajt, 2010.09.26 13:31)

A rajt idén nem sikerült elfogadhatóan. A fiatalok alkalmazták a tömeghisztéria hatását, mert valaki elkezdett visszaszámolni 10-től, mikor még 1 perc volt a rajtig, és tömeg azon része beindult. Ekkor már nem lehetett visszatartani az embereket.

pallika-nak

(imre, 2010.09.26 13:10)

igen, van értelme, mert ha csak egy embernek változtatja meg a "felfogását" -életmódját, ahogy Te írod, akkor már megérte. Sok éves tapasztalat alapján kijelenthetem, hogy biztosan van-volt ott olyan emberke, akire ez a nagyszerű sportrendezvény nagy hatással volt jó értelemben.

válasz

(sZERVEZÖK, 2010.09.21 06:56)

az egyesületünk mindenki számára kínál mozgási lehetõséget.a hídfutás nem csak verseny,hanem egy tõmegsport rendezvény,ahol mindenki ôrül ha a vki nem a tv-t hanem a mozgást választja! legyen ez séta vagy futás! érdemes elolvasni a verseny céllját a kiírásban.

pallika @freeemail.com

(palllika, 2010.09.21 00:03)

Van szerintetek annak értelme ,hogy edzetlen emberek -iskolások futnak tömegével? Nekik az egészséges életmód dukálna nem a versenyzés a versenysport

biztosítás

(Rendezők, 2010.09.13 13:17)

Az idei évben még több Polgárőrt kértünk fel a helyszín, különösen a szigeti rész biztosítására, elsősorban a levágások elkerüléséért.

uago@invitel.hu

(Ujlaki Ágota, 2010.09.13 08:54)

Arra kérnék mindenkit, hogy a korosztályának és nemének megfelelően nevezzen, valamint, hogy becsületesen teljesítse a távot!
Tavaly ebből akadt egy kis bonyodalmunk... De köszönet Szerinek, aki végül házhoz szállította lánykámnak az első helyezésért járó díjakat.