Ugrás a tartalomhoz Lépj a menübe
 


Eredmények 2016.

http://sportido.hu/timing/result.nsf/Home.xsp

 

http://sportido.hu/timing/result.nsf/Race.xsp?clientid=36&raceid=371

 

Abszolút győztesek:

 

00:11:04 3049 Beták Bence Férfi 1992 1977-1997 

00:11:05 2977 Deák Zsombor Férfi 1989 1977-1997 Markodental

00:11:54 261 Fiala Gergely Férfi 2000 1998-2001 Árpád-házi Szent Erzsébet

 

 

00:12:32 3353 Sebők Klaudia Nő 1997 1977-1997 

00:13:48 824 Kovács Katalin Nő 1999 1998-2001 Kolping

00:13:54 3055 Borbás Adrienn Nő 1990 1977-1997 

 

 

 

Korcsoportos eredmények:

 

  • 2006-ben illetve később születettek:

 

 

Kollár Csanád Férfi 2006 2006- Vitéz János Katolikus Nyelvoktató Német Nemzetiségi Általános Iskola

Lampel Máté Benedek Férfi 2006 2006- csodafa waldorf iskola dorog

Szabó Mihály Férfi 2007 2006- Vitéz János Katolikus Nyelvoktató Német Nemzetiségi Általános Iskola

 

Holyba Kata Nő 2006 2006- zrínyi ilona általános iskola

Marlok Adél Nő 2006 2006- 

Bodocz Lara Dorina Nő 2006 2006- Babits

 

 

  • 2002-2005:

 

Mikesy Mária Nő 2002 2002-2005 Dobó

Bárkány Gréta Nő 2002 2002-2005 Dobó

László Klaudia Nő 2003 2002-2005 Árpád-házi Szent Erzsébet

 

Erős Kornél Férfi 2003 2002-2005 Mindszenty

Fiala Péter Férfi 2005 2002-2005 Árpád-házi Szent Erzsébet

Szabados Szabolcs Férfi 2002 2002-2005 József A.

 

 

  • 1998-2001:

 

Fiala Gergely Férfi 2000 1998-2001 Árpád-házi Szent Erzsébet

Kelemen Viktor Férfi 2000 1998-2001 Franka

Csizmár Tamás Férfi 2001 1998-2001 friedrich schiller gimnázium

 

Kovács Katalin Nő 1999 1998-2001 Kolping

Kálóczi Réka Nő 2000 1998-2001 Dobó

Rajos Brenda Nő 2000 1998-2001 

 

 

  • 1977-1997:

 

Sebők Klaudia Nő 1997 1977-1997 

Borbás Adrienn Nő 1990 1977-1997 

Pónya Sára Nő 1997 1977-1997 Szent Imre

 

Beták Bence Férfi 1992 1977-1997 

Deák Zsombor Férfi 1989 1977-1997 Markodental

Bogdányi Lubos Férfi 1979 1977-1997 

 

 

 

  • 1967-1976:

     

Töreky Ákos Férfi 1971 1967-1976 

Nagy Richárd Férfi 1976 1967-1976 

Emmer Attila Férfi 1975 1967-1976 

 

Kecskésová Lucia Nő 1972 1967-1976 

Krempf Réka Nő 1976 1967-1976 Suzuki

Németh Krisztina Nő 1976 1967-1976 

 

 

  • 1957 – 1966

     

Kiss Judit Nő 1966 1957 - 1966 

Dr. Juhász Márta Nő 1966 1957 - 1966 

Tenczel Csilla Nő 1985 1957 - 1966 

 

Kecskés Marek Férfi 1966 1957 - 1966 

Farkas István Férfi 1965 1957 - 1966 

Hámori Ernő Férfi 1966 1957 - 1966 

 

 

  • 1956-ben ill. előtte születettek:

     

Varga Ervin Mihály Férfi 1955 -1956 

Béres Lajos Férfi 1947 -1956 

Kovács Ferenc Férfi 1952 -1956 

 

Szekeresné Wieland Ilona Nő 1952 -1956 

Marincsák Ferencné Nő 1947 -1956 

Baloghné Pázmándi Mária Nő 1952 -1956

 

 

 

Iskolák közötti verseny:

 

1. Szent Erzsébet 592 befutó - 100 000 Ft sportszervásárlás

2. Dobó 397 befutó - 75 000 Ft

3. Gyakorló 292 befutó - 50 000 Ft

 

 

Iskola létszámához viszonyított versenyben:

 

1. Mindszenty 84%  - 100 000 Ft sportszervásárlás

2. Gyakorló 79% - 75 000 Ft

3. Dobó 66% - 50 000 Ft

 

 

Legnépesebb párkányi iskola:

 

Ady Endre alapiskola- 50 000 Ft különdíj